درباره ما

تاریخچه سولارکار

شرکت سنگرکار در سال ۱۳۶۰ در استان سمنان تأسیس شد. این شرکت جزء اولین تولید کنندگان کولر آبی ، بخاری گازی و انواع آبگرمکن های نفتی، برقی و گازی با مهر استاندارد در کشور می باشد.شرکت سنگرکار در راستای اهداف بهینه سازی مصرف انرژی از سال ۱۳۸۲ اقدام به انتقال تکنولوژی و تولید آبگرمکن های خورشیدی در مدل های مختلف می باشد در این راستا به منظور تمرکز بیشتر فعالیتهای مرتبط با بهینه سازی انرژی و رشد و توسعه بهتر در این زمینه در سال ۱۳۹۰ اقدام به تاسیس شرکت سولارکار نمود.

آبگرمکن خورشیدی

کارخانه سولارکار در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع با دارا بودن سالن های سر پوشیده ، از واحد های مجهز چون سالن پرسکاری، خط رنگ پودری ، سالن مونتاژ ، خط جوشکاری، انبار و… تشکیل شده است.

شرکت سولارکار به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم های خورشیدی در ایران با اتکا به بیش از یک دهه تجربه و دانش فنی و علمی مهندسان و مدیران بومی در زمینه مشاوره ، طراحی و تولید انواع آبگرمکن های خورشیدی در کشور است.

همانطور که میدانید یکی از موهبتهای الهی در کشور بهره مندی از انرژی سرشار و لایزال خورشید است.با توسعه و به کارگیری انرژی خورشیدی میتوان علاوه بر صرفه جویی درمصرف سوخت و انرژی به حفاظت از محیط زیست نیز کمک شایانی نمود

یکی از کاربردهای مؤثر انرژی خورشیدی آبگرمکن های خورشیدی است که با استفاده از آبگرمکن های خورشیدی و قابل استفاده بودن این سیستم ها در مکان ها و ظرفیت های مختلف میتوان تا ۷۰درصد انرژی مورد نیاز جهت گرمایش آب صرفه جویی نمود.

این شرکت تاکنون حدود ۱۰٫۰۰۰ مترمربع صفحه خورشیدی در مکان هایی از قبیل ، مجتمع های مسکونی ، مدارس ، ادارات و سازمان ها ، حمام های عمومی و سرویس های بهداشتی نصب نموده است.

معرفی خانه خورشیدی ایران

گروه خانه خورشیدی ایران متشکل ازشرکتهای پلار و سولارکار با بیش از ۱۵ سال سابقه مستمر و تخصصی در صنعت خورشیدی حرارتی کشور ، موفق به طراحی و اجرای بیش از ۳۰۰ سایت مرکزی خورشیدی و تولید و نصب و راه اندازی ۲۰٫۰۰۰ دستگاه آبگرمکن خورشیدی خانگی در مدل های تخت و وکیوم تیوب شده است.

این گروه دانش بنیان هم اکنون در تهران و سایر استان های کشور در حال ارائه خدمات نوین طراحی و اجرای پروژه های متمرکز درسیستم های حرارت مرکزی (گرمایش استخر , آبگرم مصرفی و محیطی) و ترکیبی برق و حرارت به عنوان پرافتخارترین برند این صنعت درایران درحال فعالیت می باشد.بدون شک تعریف پروژه های مشترک خانه خورشیدی ، در این حوزه علاوه برتامین بخش قابل توجهی ازانرژی مصرفی ساختمان و کاهش آلاینده های زیست محیطی، موجب آسایش مصرف کننده و مزیت بیشتر برای سازندگان محترم نسبت به سایر رقبا در شرایط کنونی و رقباتی صنعت ساختمان خواهد بود.

آبگرمکن خورشیدی
آبگرمکن خورشیدی
آبگرمکن خورشیدی

نمونه پروژه های اجرا شده