یکشنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۸

تاریخچه

تاریخچه سولارکار

 شرکت سنگركار در سال 1360 در استان سمنان تأسیس شد. این شرکت جزء اولین توليد كنندگان كولر آبي ، بخاري گازي و انواع آبگرمكن هاي نفتي، برقي و گازي با مهر استاندارد در كشور مي باشد.

شركت سنگرکار در راستاي اهداف بهينه سازي مصرف انرژي از سال 1382 اقدام به انتقال تكنولوژي و توليد آبگرمكن هاي خورشيدي در مدل هاي مختلف مي باشد در اين راستا به منظور تمركز بيشتر فعاليتهاي مرتبط با بهينه سازي انرژي و رشد و توسعه بهتر در اين زمينه در سال 1390 اقدام به تاسيس شركت سولاركار نمود.

كارخانه سولارکار در زميني به مساحت 5000 متر مربع با دارا بودن سالن هاي سر پوشيده ، از واحد هاي مجهز چون سالن پرسكاري، خط رنگ پودري ، سالن مونتاژ ، خط جوشكاري، انبار و... تشكيل شده است.

شرکت سولاركار به عنوان يكي از بزرگترين توليدكنندگان سيستم هاي خورشيدي در ايران با اتكا به بیش از يك دهه تجربه و دانش فني و علمي مهندسان و مديران بومي در زمينه مشاوره ، طراحي و توليد انواع آبگرمكن هاي خورشيدي در كشور است.

همانطور که میدانید یکی از موهبتهای الهی در کشور بهره مندی از انرژی سرشار و لایزال خورشید است.با توسعه و به کارگیری انرژی خورشیدی میتوان علاوه بر صرفه جویی درمصرف سوخت و انرژی به حفاظت از محیط زیست نیز کمک شایانی نمود

یکی از کاربردهای مؤثر انرژی خورشیدی آبگرمکن های خورشیدی است که با استفاده از آبگرمکن های خورشیدی و قابل استفاده بودن این سیستم ها در مکان ها و ظرفیت های مختلف میتوان تا 70درصد انرژی مورد نیاز جهت گرمایش آب صرفه جویی نمود.

اين شركت تاكنون حدود 10.000 مترمربع صفحه خورشيدي در مكان هايي از قبيل ، مجتمع هاي مسكوني ، مدارس ، ادارات و سازمان ها ، حمام هاي عمومي و سرويس هاي بهداشتي نصب نموده است.

 

 

معرفی خانه خورشیدی ایران

                                                                                                                                                                                               

گروه خانه خورشیدی ایران متشکل ازشرکتهای پلار و سولارکار با بيش از 15 سال سابقه مستمر و تخصصی در صنعت خورشیدی حرارتی کشور ، موفق به طراحی و اجرای بیش از 300 سایت مرکزی خورشیدی و تولید و نصب و راه اندازی 20.000 دستگاه آبگرمکن خورشیدی خانگی در مدل های تخت و وکیوم تیوب شده است.

این گروه دانش بنیان هم اکنون در تهران و سایر استان های کشور در حال ارائه خدمات نوین طراحی و اجرای پروژه های متمرکز درسیستم های حرارت مرکزی (گرمایش استخر , آبگرم مصرفی و محیطی) و ترکیبی برق و حرارت به عنوان پرافتخارترین برند این صنعت درایران درحال فعالیت می باشد.

بدون شک تعریف پروژه های مشترک خانه خورشیدی ، در این حوزه علاوه برتامین بخش قابل توجهی ازانرژی مصرفی ساختمان و کاهش آلاینده های زیست محیطی، موجب آسایش مصرف کننده و مزیت بیشتر برای سازندگان محترم نسبت به سایر رقبا در شرایط کنونی و رقباتی صنعت ساختمان خواهد بود.